O nas

Sklep Cross Medica2 oferuje specjalistyczny sprzęt ortopedyczny oraz środki pomocnicze.

Zapewniamy dyskrecję oraz indywidualne podejście do każdego pacjenta. W wyborze interesujących Państwa produktów pomocy udzieli doświadczony fizjoterapeuta lub technik ortopeda.

Dysponujemy przymierzalnią, która jest niezbędna przy zakupie takich produktów jak peruki, stroje kąpielowe czy biustonosze dla amazonek itp. Gwarantujemy wysoką jakość naszych produktów.

NZOZ Cross Medica2 jest nowoczesną placówką, w której można skorzystać z usług wykwalifikowanego personelu medycznego.

Posiadamy recepcję, poczekalnię, komfortowe toalety z udogodnieniami dla osób starszych i niepełnosprawnych. Jest również przymierzalnia, niezbędna dla pacjentów korzystajacych z uslug sklepu medyczno-rehabilitacyjnego.

 

Gabinety lekarskie zaopatrzone są w odpowiedni sprzęt medyczny. Wszystkie zabiegi wykonywane są w warunkach czystych oraz sterylnych, z zachowaniem zasad aseptyki i antyseptyki.

     

Naszymi pacjentami zajmują się wykwalifikowani lekarze specjaliści oraz personel pielęgniarski. Wszelkiej pomocy w wyborze sprzętu ortopedycznego udzieli doświadczony w tej dziedzinie fizjoterapeuta.

     

Opieka przed i po…

Edukacja pacjenta przed badaniami diagnostycznymi oraz zabiegami ma głównie na celu uspokojenie chorego i rozwianie jego wątpliwości. Personel dokładnie wyjaśnia przebieg ewentualnego badania oraz przygotowanie się do niego. W trakcie wszelkich zabiegów zachowane są zasady czystości. Wykorzystywany sprzęt jest sterylny bądź jednorazowego użytku. Codziennie przeprowadzamy dezynfekcję całych pomieszczeń, podłóg, leżanek itp. oraz naświetlamy gabinety lekarskie. Wszystkie te czynności wykonywane są w trosce o dobro i zdrowie pacjetna.

Jeśli pacjent ma jakiekolwiek wątpliwości, zawsze chętnie udzielimy pomocy i doradzimy.